KATALOG SAUN MEGIW

Dane Firmy

Domy Ogrody

Szczecin, Polska
NIP: 852-162-94-43

kom. +48 883 472 321

biuro@domy-ogrody.pl

Konto bankowe PLN: ING Bank
18 1050 1559 1000 0097 3435 2769
SWIFT: INGBPLPW
PL18 1050 1559 1000 0097 3435 2769

Warunki Gwarancji
Gwarancja Megiw
 
 
Gwarnacja Lemar
 

Domki narzędziowe dostępne w sklepie

Domek Aster z drewutnią – pomysłowe rozwiązanie do ogrodu

Domek narzędziowy Aster, to produkt który pomoże odpowiednio zagospodarować obszar ogrodu, tym bardziej, że integralną częścią domku jest drewutnia. Całość wykonana z troską o detale, z wykorzystaniem drewna świerkowego, pozwoli cieszyć się zakupem przez długie lata. Ściany o grubości 19 mm, dach wykończony papą lub gontem. W asortymencie jest wersja z podłogą lub bez. Drzwi jednoskrzydłowe posiadają kwadratowe okno z pleksi ze szprosami. Domek jest bardzo funkcjonalny i bezproblemowo przechowa wszystkie potrzebne akcesoria ogrodowe służące do pracy i wypoczynku. Z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających działkowiczów.

Klient wraz z domkiem otrzymuje dokładną instrukcję, więc może podjąć się samodzielnego montażu produktu. Jednak istnieje także możliwość wykupienia montażu dokonywanego przez ekipę. W tej sytuacji, do kupującego należy przygotowanie podłoża w miejscu, gdzie domek narzędziowy ma być postawiony. W ciągu 48 godzin od momentu złożenia, produkt powinien być odpowiednio zaimpregnowany i pomalowany.

Pragniemy zwrócić uwagę, że produkty nieprefabrykowane jakimi są nasze domki narzędziowe, nie podlegają zwrotowi na prawach odstąpienia od umowy zawieranej na odległość. Prosimy o zapoznanie się treścią Regulaminu Sklepu domy-ogrody.pl i namysł przed dokonaniem zakupu. Dziękujemy i zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.Domy-Ogrody.pl
Wykonanie, obsługa i pozycja w wyszukiwarkach www.FabrykaStron.eu
Na stronie są zastosowane pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Sklep internetowy od home.pl